Kadarkoli bom pregledoval rezultate sezone 2008, bom čutil zadovoljstvo, saj sem prepričan, da smo skupaj ponovno pripomogli k povečanju prepoznavnosti Slovenije in povečanju priljubljenosti motokrosa.

Že več let zapored potrjujem, da si s svojo ekipo zastavljamo realne cilje. Suvereno sem dosegel zastavljen cilj osvojiti 16. Naslov Državnega prvaka.

Prav v svetovnem prvenstvu pa mi je uspelo nekaj, o čem sem vedno sanjal- zmaga na posamezni dirki in to pred domačim občinstvom. Nepozabno! Dirka je bila prava zmes adrenalina, nenadnih sprememb vremenskih razmer (od vročine do neurja) in seveda nepozabnih občutkov, ko sem skozi ciljno črto pripeljal kot prvi. S kančkom več športne sreče bi osvojil celo skupno zmago na MX3 dirki v Orehovi vasi, tako pa sem ''le'' izenačil 2. mesto iz prejšnje sezone. V tej sezoni sem osvojil še ene MX3 stopničke in sicer na dirki v Bolgariji, kjer sem osvojil 3. mesto.

Kljub odpeljanim le sedmim dirkam MX3 (od skupno 16 v sezoni) sem v skupni uvrstitvi dosegel več kot odlično 12. mesto, k temu pa sta pripomogli prav vrhunski uvrstitvi na posameznih dirkah. Izredno in nenapovedano sem letos sodeloval tudi na dirki za Evropsko prvenstvo v Slovenskih Konjicah ter osvojil 1. mesto. Ob koncu sezone je bilo moje delo ponovno nagrajeno z nazivom MOTOCKLIST LETA 2008.

Za vse te rezultate in uspehe pa ste zaslužni seveda tudi vi- dragi sponzorji in prijatelji motokrosa. Vse moje dosežke lahko tekoče spremljate v večni slovenskih medijev, na moji internet strani pa je celotno dogajanje skozi sezono seveda še bolj podrobno opisano tako v sliki kot besedi.

Svoje poslanstvo z veseljem opravljam že vrsto let in ga bom kar se da učinkovito poskušal opravljati tudi v prihodnje. Sezona 2009 je začrtana z novimi športnimi in osebnimi cilji. Verjamem, da jih bomo v vašo pomočjo zlahka dosegli.

Sezona 2007 je bila ena najbolj težkih a hkrati ena najlepših. V spominu mi ne bo ostala le po velikem številu dirk (udeležil sem se jih kar 28) in več kot 40.000 prevoženih kilometrih od dirkališča do dirkališča pač pa predvsem po odličnih rezultatih, kovanju novih prijateljstev ter nabiranju izkušenj.

Kadar koli bom pregledoval rezultate minule sezone ali si ogledoval fotografije s prizorišč, bom čutil zadovoljstvo saj sem prepričan, da smo skupaj ponovno pripomogli k povečanju prepoznavnosti Slovenije in povečanju priljubljenosti tega, v preteklih letih nekoliko zapostavljenega športa.

Ponovno se je tudi potrdilo, da si z ekipo zastavljamo realne cilje. Tako je bil izpolnjen tudi cilj osvojiti 15. naslov Državnega prvaka in konstantne uvrstitve med prvih 10 v tekmovanjih Svetovnega prvenstva MX3. Sezona 2007 še posebej izstopa po tem, da sem trikrat celo stal na stopničkah. Prvič se je to zgodilo v sosednji Hrvaški, kjer sem osvojil 3. mesto, nato še praktično doma v Orehovi vasi, kjer sem osvojil 2. mesto ter nato za potrditev v Švici stopil še na 3. stopničko zmagovalnega odra.

Prav omenjeno 2. mesto v Svetovnem prvenstvu MX3 na domači progi smem označiti kot vrhunec sezone. S pomočjo številne domače publike mi je uspelo prav to, kar si pred dirko nisem upal napovedati, čeprav sem čutil, da sem odlično pripravljen.

Sodeloval sem tudi na vseh dirkah domačega Državnega prvenstva, ki so bile osvežilna zapolnitev sicer precej natrpanega MX3 urnika.

V okviru priprav sem sodeloval tudi na odprtem prvenstvu Italije ASOLUTI. Te dirke so večinoma pred sezono MX3 in Državnim prvenstvom. So zelo dober teren za mojo pripravo ter pripravo materialov in motorja. Glede na to, da sem na prvih dirkah nabral kar lepo število točk, sem se odločil da ob koncu sezone odpeljem še preostalo dirko in tudi v tem prvenstvu sem precej nenačrtovano osvojil skupno 9. mesto.

Ne nazadnje mi bo sezona 2007 ostala v prijetnem spominu tudi po odlični uvrstitvi slovenske ekipe na Evropskem pokalu narodov. Naša ekipa je osvojila zelo dobro 4. mesto, ki nas postavlja v sam vrh evropskega motokrosa.

Za vse te rezultate in uspehe pa ste zaslužni seveda tudi vi- dragi sponzorji in prijatelji motokrosa. Brez ustreznih sredstev mi namreč ne bi uspelo niti udeležiti se na vseh dirkah (zaradi poškodbe sem izpustil le eno MX3 dirko), kaj šele da bi dosegel takšne rezultate!

Na desni strani je strnjen pregled medijskih objav, povezanih z mano in mojimi rezultati ter motokrosom v letu 2007. Upam da sem pripomogel tudi k promociji mojih sponzorjev, Slovenije in motokrosa nasploh. To poslanstvo z veseljem opravljam že vrsto let in ga bom kar se da učinkovito poskušal opravljati tudi v prihodnje.

Sezona 2008 je začrtana z novimi športnimi in osebnimi cilji. Z vašo pomočjo verjamem, da jih bomo skupaj tudi dosegli.